| UltymateMe2 a întrebat:

Sall,TPU am si eu o problema cu pc sad merge orice, nu se intampla nimic, dar cand intru in orice joc, nu conteaza imi da blue-screen, se opreste hard-ul sau se reseteaza sad inainte nu facea asa sad am Acer Aspire 5732z, procesor 2. 2Ghz, dual-core 3 gb ram, hard 320 placa video 1 gb sad

2 răspunsuri:
| MoonlightAda a răspuns:

Reinstaleaz-ti sistemul de operare. Sau daca nu, deschide carcasa si curata placa de memorie de praf. Asa am patit si eu. Bafta happy

| UltymateMe2 explică (pentru MoonlightAda):

Care placa de memorie? ram sau hdd-ul thinking happy