| Dei17MI a întrebat:

Merge windows 8 pe urmatoarele configuratii!
Acer aspire 5732z
Procesor Pentium(R) Dual Core T4400 2.20ghz
Ram 3 gb
32 BITI!?\
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Windows 8 va putea rula pe o gama largă de PC-uri, deoarece nu consumă multe resurse, conform reprezentaţilor Microsoft. Astfel, Windows 8 va putea rula pe PC-uri care au procesoare de doar 1 GHz, 1 GB memorie RAM, şi 16 GB spaţiu liber pe hard disc, pentru sistemele pe 32 de biţi, valorile fiind duble pentru sistemele pe 64 biţi. NU ITI RECOMAND DELOK WINDOWS 8

| Dei17MI explică (pentru AdrenalinTm):

De ce?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Dei17MI):

PT ca de aia are atat de putine cerinte ca sal poata folosi oricine windows 8 facebook google crmone stie exact ce ai in calculator si pot vedea orce din el orce ai facut....si tot asa

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Dei17MI):

Si funda undeilaughing

4 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

Da! merge 100 %!