| caracatyta a întrebat:

..am si eu o problema cu un joc.Este vorba de metin2 united.Cand incerc sa intru in joc...adica imi aleg caracteru si cand imi arata ca se incarca ramana imaginea neagra si arata cum se incarca si asa imi ramane.Va rog eu mult chiar vreau sa ma joc si nu stiu ce are. Dau funda la cine ma ajuta primul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 United a fost virusat de un "prost" daca am voie sa ii spun asa a furat IP-u de la creatoru jocului si nu stiu ce o facut si bla, bla poveste lunga.