| BogdanBody a întrebat:

Am urmatoarea configuratie la pc: Processor AMD Athlon(tm) II X4 600 e Processor 2.20 GHz si RAM 3GB. Ce jocuri imi recomandati? As dori din astea mai noi cu masini simulatoare impuscaturi etc. Dau funda celui care imi da cele mai frumoase jocuri

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Uite, astea imi plac mie : ^_^
1. Counter Strike 1.6
2.Half-Life
3. City-Car Driving
4.GTA
5.Team Fortress
6. NFS
7. Euro Truck Simulator

| BogdanBody explică (pentru smartlollipop):

Smart da-mi id tau de mess te rog sa vorbim ceva

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai zice si ce placa video ai, ar fi super. Tare mi-e ca mergi cu aia onboard, caz in care inainte de orice altceva iti recomand o placa video decenta...

| BogdanBody explică:

Mersi mult