| OmulCareStieCeFace a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum salvez gta san andreas terminat.Cel mai bun raspuns Funda.E o urgenta

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic mai simplu, intri la meniu dai save dupa care quit si jocul este salvat

| OmulCareStieCeFace explică (pentru anonim_4396):

Eu ma refer salvari gta cu gta san andreas gata terminat

| anonim_4396 a răspuns (pentru OmulCareStieCeFace):

Acum am inteles, daca nu ma pricep la d'astea nu stiu, scuze.

| Riot181 a răspuns:

Pai te duci cu jucatorul la el acasa. Inauntru o sa iti apara o discheta. Dai pe ea apoi o sa iti apara 8 locuri libere unde poti salva jocul. Si dai ok. FUNDA?

| maruntelul01 a răspuns:

Scrie pe google download save gta sa, il descarci il dezarhivezi si pe urma intri in
in my computer documente si acolo ai un folder cu gta pui in folder ce ai descarcat si gata si iti va merge funda
big grin