| xGLIFEx a întrebat:

As dori sa stiu si eu cum salvez un video cu bandcam dau funda la cel mai bun raspunswinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Rapyy a răspuns:

P.S - Daca ai Bandicamul instalat intri in el si apesi F12 ca sa pornesti video, dupa ce l-ai terminat apesi tot F12. Asta cred ca deja stii. Dar inainte sa faci asta uitate la imaginea asta! link : http://s11.postimg.org/lyl8exw1v/bandicam_2013_05_30_15_26_55_515.jpg
Vezi ca acolo am incercuit ceva apeasa pe aia ca sa alegi unde sa salvezi videoclipurile! Bafta! Dac te-am ajutat, funda :)

3 răspunsuri:
| xGLIFEx explică:

MSsssss :X dar in ce limba e pc-u tau?

| Rapyy a răspuns (pentru xGLIFEx):

Rusa, nu sunt din Romania, sunt moldovean happy ( Republica Moldova ) - Ca si cum a doua limba la voi este engleza la noi in Moldova este limba rusa

| xGLIFEx explică (pentru Rapyy):

Aha.......ms pentru pozawinking a fost de ajutor