| Helena0501 a întrebat:

TPU! Sunt noua si as dori sa stiu cum pot sa salvez raspunsurile pentru,, Oracol"? Azi am raspuns la 110 intrebari si acum mi le arata din, iar la raspunsuri scrie (0).

Răspuns Câştigător
| Madut a răspuns:

Pai bifezi raspunsu pe care il consideri bun, si apesi pe butonu 'Raspunde' dupa aceea iti vor aparea tooate raspunsuriile tale cand intrii inapoi la oracol! Bafta

1 răspuns:
| AlexeHellsing a răspuns:

La fiecare întrebare bifezi răspunsul pe care-l consideri tu și apoi dai click pe răspunde pentru a salva răspunsul și a trece instant la următoarea întrebare.