| danrebelu2008 a întrebat:

as vrea sa iau si eu un router wireless am cam 200lei pret sa am acoperire mare sa ma conectez si la pc si la tlf Nokia E5 si sa nu stau 2ore sa se incarce pagina de net care imi da cel mai bun sfat are funda

1 răspuns:
| oÎngerașul a răspuns:

Salut. Eu am un router wireless de la Romtelecom Click Net. A fost o ofertă de mărirea contractului cu ei și am primit unul GRATIS. Ți-aș recomanda să iti iei un internet de la ei, poate mai au oferte. Viteza este foarte bună, si pentru câțiva lei (nu mulți ) viteza ta poate ajunge și la 20 mb/s.
FUNDĂ te rog! happy