| JASMYNA88 a întrebat:

de curand mi-am achizionat un laptop si doresc sa cumpar un router wireless. mentionez ca stau la casa si as vrea ca aria de acoperire sa fie relativ mare. ce routere mi-ati recomanda?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

La acest pret router-ul este excelent: http://www.emag.ro/......EMC92BBBM/

2 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Depinde și de ce fel de internet ai că eu mi-am luat două ca să meargă doar unul.

| JASMYNA88 explică (pentru emmyl):

Pai nu e extra...adica downloadez cu 1mb/s. cam trist. acum vreau sa imi bag de la rds ca am auzit ca sunt mai buni.