| skateluci a întrebat:

As vrea sa trec si eu de misiunea aceia in SanAndreas in care trebuie sa iei o masina si sa te duci sa dansezi cu ia. Am facut asta dar nu pot sa adun foarte multe puncte si ma enervez atat de tare ca nu pot sa-o trec incat imi vine sa sparg calculatorul deci... ajutor, va rog frumos! A...era sa uit cum da fundita ca dau la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Atunci, daca nu vrei sa o treci ia-ti save de pe net.
Misiunea se numeste " Cesar Vilapando" mi se pare. Dupa ce iti iei acel fisier il pui in my documents / Gta san andreas User Files.
Dupa intri in Gta si te da cu misiunea asta facuta.

P:S cat m-am chinuit eu la misiunea asta, pana sa aflu de save am facut-o