| descarcatul71 a întrebat:

Buna TPU.cate puncte trebuie sa adun la misiunea din gta san andreas cand trebuie sa dansez cu masina? fundita

Răspuns Câştigător
| ILied a răspuns:

Pai iti trebuie un nr mai mare de puncte decat adversarul tau.

2 răspunsuri:
| drAn3 a răspuns:

Te referi la misiunea din curtea aia de lana gara de tren? unde trebuie sa iti faci hydraulics pe masina si pe urma te duci la spanioli? Mi-a luat un veac sa fac misiunea aia, nu stiam sigur cand anume trebuie sa apas laughing
in fine, nu e un punctaj anume. Concurezi cu unu, trebuie sa ai la sfarsit mai multe puncte ca el.

| strautsebi a răspuns:

La misiunea cezar vilpendo te referi trebuie sa ai mai multe puncte decat scrie la oposition sau asa ceva