| KlausCS16 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce jocuri merg pe Sistemul de operare : Ram 512 Placa video 64. Jocuri care sa mearga binisor... Dau Funda; x

1 răspuns:
| MasterChyef a răspuns:

SAl.
Deci ai 512 MB-Ram
Placa video -64 MB.
Iti va merge jocurile aste:
halo 1, call of duty 1, call of duty 2, nfs most wanted, nfs underground 1, nfs underground 2, mafia 2, the godfather, lfs, far cry 1, fifa(pana in 2009),hitman,gta vice city,gta Romania, gta san andreas(iti va scartaii), cs(cam toate cs-urile in afara de global offensive), metin, 4story, carmageddon.
Si cam astea sunt jocurile care iti vor rula pe PC.