| Mihaivassi123 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum fac sa joc metin 2 dinastya.
Imi zice cand intru de exemplu pe un link zice account suspended.Ce sa fac, pentru raspunsul cel mai rapid si corect dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Nu stiu eu iti zisei. Atunci au prea multi vizitatori tongue si vor sa reduca din ei, funda; x

2 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Sall daca iti da account suspended! Inseamna ca ti sa suspendat acountu. Motivele ar fi daca sunt prea multi oameni si vrea sa elimine din ei, ai injurat un gm ga sgm sga, sau un jucator si ti-a facut poza si le aratat la un gm ga sgm sga iar ei ti-au suspendat contul. Sau ai facut reclama pe cheat unde vorbesc ei gen intrati pe metinu Mihaivassi123 sunt arme noi etc si eu ti-au suspendat contul. Sau ai incercat sa bagi hack.winking. Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor. Funda!

| Mihaivassi123 explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Ai derptate, dar nu asa s-a intamplat, eu nici nu am instalat jocu nu mi-am facut cont, asa, ca prima pagina account suspended

| asdasdasdasdasdsa a răspuns (pentru Mihaivassi123):

Nu stiu eu iti zisei. Atunci au prea multi vizitatori tongue si vor sa reduca din ei, funda; x