| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

as vrea un laptop sa-mi mearga gta 4 la claritate maxima pe hight dar nu stiu ce laptop sa-mi iau sa fie si bun si nu la un pret exagerat pana in 12-13 milioane

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu exista un laptop la pretul ala care sa duca gta 4 pe maxim, nici macar un laptop de 4000 de lei nu poate rula gta 4 pe setari maxime cu un framerate stabil

| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Atunci sa-l duca si pe low cat ar costa

| BMicha3l a răspuns:

Laptopurile bune costa de la 1600 Lei in sus happy Poate ai noroc sa gasesti unul bun intre aceste preturi. dar nu cred sad