| Stefan_Amisculesei_1998 a întrebat:

aseara mi-am instalat un program si dupa am inchis pc camd ma trezesc pc-ul imi merge foarte greu am antivirus eset nod 32 am stes programul dar tot imi mege greu dar imi da erori firewall-ul era dezactivat si antivirusul imi facea figur VA ROG SOLUTII inaara de reinstalarea windowsului.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dezinstaleaza Eset NOD 32 si cauta pe net Bitdeffender online. Instaleaza-l si dai scanare. Poti sa-l tii 30 zile.