| Valytzzzu20 a întrebat:

Astazi am facut cs 1.6 dar nu mere ceva cand intru in el imi apare imaginea tot new game tot doar ca mi se blocheaza tot si cand ascult muzica imi ramane un sunet intruna ce fac?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Da, iti cumperi piese, macar 512 mb RAM, si 128 sau 64 Mb de video card si un procesor mai bun. Astea sunt principalele specuri pentru un joc cat de cat performant.
Succes!

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Salut!
Sa iti cumperi calculator mai bun ca il ai de lemn rolling on the floor. Nu, acum lasand gluma la o parte, ori ai conexiunea la internet foarte mica, ori ai specuri mici si trebuie sa ti le imbunatatesti.
Bafta!

| Valytzzzu20 explică (pentru Speed99):

Si cum mi le imbunatatesc?straight face imi cumpar piese zi baga id asta martn.valy2000
@yahoo.com si vorbim mai bine!

| Valytzzzu20 explică (pentru Speed99):

Ok3 mersi

| Speed99 a răspuns (pentru Valytzzzu20):

Da, iti cumperi piese, macar 512 mb RAM, si 128 sau 64 Mb de video card si un procesor mai bun. Astea sunt principalele specuri pentru un joc cat de cat performant.
Succes!