| Khero a întrebat:

azi mi-am cumparat cs steam de la un baiat, l-am instalat si cand sa intru in el imi da fattal error si imi zice asa : failed to initialize authentication interface. plzz help crying

3 răspunsuri:
| paul55 a răspuns:

Salut tie ti-a dat fattal error deoarece cs-ul pe care ti la dat acel baiat este srticat de la un ban luat de pe un sv de cs, eu iti recoman sa descarci cs 1.6 de pe www.resouceres.com, pentru ca acolo este cs 1.6 classic si ne modificat.

| Khero explică (pentru paul55):

Sall. am vaazut ca daca dau un relog imi mergewinking mersi oricum, dar mai am o intrebare, daca iau ban pe id de steam mai pot sa il scot?

| paul55 a răspuns (pentru Khero):

Nu stiu