| Janetthe a întrebat:

Cand intru pe Counter Strike imi apare :
Fatal Error : Failed to initalize authentication interface. Exiting "

Ce as putea sa fac? Fara sa reinstalez windowsul? Am valve si steam... l-am dezistalat si reinstalat de 1000 ori! va rog ajuati-maa! Macar o explicatie dc imi face asa :\

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Pentru rezolvarea problemei incearca printr-un restart la Steam. Mergi la Steam -> Go Offline -> Restart Steam in offline mode -> Go online -> Restart Steam in online mode. Dupa poti lansa jocul sa vezi daca a mers...

Bafta.

| VladyXR a răspuns:

Sterge cache si merge, Verify Cache Game!