| Ripqer a întrebat:

Sall TPU
Cand incerc sa fac un cd cu nero 8 imi da o eroare Disk is not Writable pleaze insert a writable disk, stiu ca problema e de la scriere pentru ca acesta trebuie sa fie " ars" cu viteza de x4 ori x8 iar minimul meu este de x16, ce nero ar trebui sa folosesc sau ce drivere imi trebuie pentru nero 8 (funda gigantica)

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu exista asa ceva. Ai probleme cu discul. In alta ordine de idei, nu te mai lega la cap cu mizeria aia de nero si foloseste ImgBurn.

| lpavel a răspuns:

Problema ta e cd-ul nu viteza de scriere!
Nero e cel mai bun, nu te lua dupa altii!
Deci cumpara o alta marca de cd sau daca e dvd atunci cumpara dvd+r nu minus, si problema ta e rezolvata! Bafta!