| Marius444 a întrebat:

Buna am o problema scriu dvd (film) cu nero dar la dvd player se tot intrerupe (pe pc nu). am dat sa scrie cu viteza de 4x si nu se mai intrerupe asa mult ca si cand era presetat la maxim. dar minimul e 4x (nero 7 ultra) oare asta sa fie problema? viteza prea mare de scriere? daca da, cum pot face sa fie viteza mai mica de 4x?

1 răspuns:
| Thee_Chulo_1991 a răspuns:

Dvd-u este enscriptionat? Trebuie sa fie enscriptionat ca sa mearga pe un anumit dvd-player (pe oricare)