| Floriin7 a întrebat:

Sall TPUhappy... care ma poate ajuta? mi-am instalat NFS: U2 si cand sa intru in el imi apare eroare si scrie" please insert the correct cd-rom, select ok and restart application" straight face Ce sa fac ca sa ma pot juca?

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Te ajut eu trebuie sa cauti un crack stai ca-ti dau un Link http://www.freeinfosociety.com/site.php?postnum=1115 dai pe Crack for Version 1.1 ENG si cand il iei il bagi in folder si dai Yes

2 răspunsuri:
| AngelMuscleman a răspuns:

Daca l-ai instalt prin daemon tools.depinde unde ai cd te duci in f sau e
unde ati arata poza de la nfs dai click dreapta dai open si vezi un folder cu cracku intri in el si copiezi imaginea aia si o pui unde ai jocu.

| Floriin7 explică:

Nu am cam intelesbig grin poti sa`mi mai explici inca o data?big grin please (ce folder?