| DannyJo1nTu a întrebat:

Sall TPU, caut un metin privat sa cresti mai greu cu itemele de pe ro si am gasit Gx. l`am descarcat in 1min. iar cand se deschide patch`ul si anti-virusul meu detecteaza un virus iar cand dau Incepe Joc nu imi mai apare nimic. cum pot rezolva problema? va rog dau funda
Multumesc si Bafta tuturor! happy

1 răspuns:
| gennosuke99 a răspuns:

Sallut, am eu un server privat care are 2 moduri. intri pe www.hammerm2.com si acolo ai modul PVP si PVP/PVM e super si cresti repede. funda plzz ma cheama RockTimm3 sau RockTim3 in joc... ambele sunt bune.