| DannyJo1nTu a întrebat:

Sall TPU, caut un metin privat 100%romanesc care sa cresti mai greu si sa nu aiba tot felul de arme si armuri legendare sa fie un fel de oficial, de exemplu fun`ul este tare dar mi s`a furat contul...
dau funda aceluia care imi spune un metin care sa semene cu ce am zis eu
Bafta happy

4 răspunsuri:
| Ashenstar a răspuns:

Www.metin2gx.ro
este super are tot felul de arme nou facute de cei ce au facut jocul. are 3 servere dar cel mai bun(pe care joc si eu) este 1(fiecare server are cate 2 canale

| DannyJo1nTu explică (pentru Ashenstar):

Metin2gx este foarte tare l-am vazut dar nu imi merge. l`am descarcat complet iar cand se deschide patch`ul antivirusul meu `avira control center` detecteaza un virus iar cand dau Incepe Joc nu imi mai apare nimic. cum pot rezolva aceasta problema?

| smekerul43 a răspuns:

Man deci uite... Daca vr niste server cu rate mici eu iti sugerez : Metin2 Fun si Metin2 Tim. Sau daca vr un metin2 cu rate mari cu multe evolutii si foarte frumos sa cresti repede sa evolueaze armura de 48 de 54 de 61 si 70 si din fms sa se faca bata preisorica si multe altele eu iti sugerez sa te apuci de Metin2 Gth FMS+9 - Bata preistorica Armura de 48 ( nu cont rasa) +9 - posedata de 51 Otel - pose de 80 - king 1 - king2 - king3 - king4 -king 5 -king 6 - king of king ( cred) arma de 60 - divina - frunza ( este o arma foarte smekera) daca vr sa te apuci da-mi pm ori sunt eKe ori XMen007. Sper ca te-am ajutat BFT

| Marin_Ervin_1990 a răspuns:

Mie imi place acest metin:http://imperialmetin2.ro/nu nici prea usor nici prea greu.Este un metin2 pvp-pvm fun. Daca vrei sa crestem impreuna sa incerci sa imi dai un mesaj, apesi shift si enter si dupa aceea scrii isoscera. Poate o sa fiu on...sa imi dai si mie numele tau daca o sa joci...