| AleX_3918 a întrebat:

Ce jocuri jucati pe PC, in afara de metin, pes si fifa. Eu joc cs dar m-am plictisit de el si de asta am sa adresez acesta intrebare. Eu mai joc si metin si fifa dar devine plictisitor. La cel mai bun joc dau FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| 17RauL17 a răspuns:

Euro Truck Simulator sau NFS Most Wanted ( mie mi-a placut foarte mult ) ETS e un joc cu camioane. Daca vrei poti incerca si Hard Truck 2.Tot cu camioane

5 răspunsuri:
| username a răspuns:

Incearca sa mai iesi din casa. Si pe afara poti sa faci lucruri interesante.
Eu unul joc tot ce-i nou (nu-s un exemplu de urmat). Jocurile sunt pentru relaxare, ca unii fac performante si se duc la campionate e altceva (cu fifa, cs si metin...). Poti sa incerci call of duty modern warfare 2 pe alterIW.net, ar mai fi AVA, Karma online, AION.

| xGeox a răspuns:

Am eu niste recomandari pentru tine:winking SPORE(orice versiune dar nu versiuni trial), Tomb Raider Legend sau JAWS UNLEASHED.

| xGeox a răspuns:

Si era sa uit unul din cele mai noi si mai bune jocuri: X-blades (oniblade) are grafica de anime 3D si are optiune sa citesti tot in romana doar le sa fie in engleza e super tare si l-am terminat de vreo 2 ori dupa ce a aparut. cauta p youtube cum se joaca fiecare si alege care iti placewinking sper ca te-am ajutat

| AlinDolce a răspuns:

Ia incearca tu daca ai PC bun. Um Mafia 1 Sau Mafia 2! smug Sau Timb Raider. :d Gta san Andreas mai mergewinking! Hai bafta.

| vlad1887 a răspuns:

Pai depinde de ce computer aithinking
incearca nfs shift.call of duty modern warfare 2 gta thinking x-men.si depinde ce tip de joc