| TeDrqq a întrebat:

ce servere faine de met2 stiti dar care sa indeplineasca urmatoarele conditii:
-Serverul sa fie 10% pvm 90%pvp
-Sa nu aiba lag -Sa gasesti al magazin otel+9 sau king 1, 2, 3
-Sa aiba multe evolutii la Arme&Armuri
-Armele si armurile sa nu coste mult adica otelul sa nu fie 300kk sau 200kk sa fie 1yang sau un pic mai mult
-ratele 1000% la toate sau mai mari
-Si servere in afara de : Vipstyle, Mt2Timi,Yoneys,HotStyle,Hammer si European in afara de
astea!

Pls dau fundoiuuuuu :*

3 răspunsuri:
| An3treiu a răspuns:

It dau eu unul nu are lag este 24/24 si 100%ROminesc www.metin2steel.in lv maxim este 250 ai otel din otel ies ogramda itme si tot felul de chestii!

| TeDrqq explică (pentru An3treiu):

Nu merge site-ul straight face

| An3treiu a răspuns (pentru TeDrqq):

Mergre situl mie im merge mai incerca odata sau incerca pe googel metin2steel ca sigur gasesti