| TeDrqq a întrebat:

ce servere faine de met2 stiti dar care sa indeplineasca urmatoarele conditii: -Serverul sa fie 10% pvm 90%pvp -Sa nu aiba lag -Sa gasesti al magazin otel+9 sau king 1, 2, 3 -Sa aiba multe evolutii la Arme&Armuri -Armele si armurile sa nu coste mult adica otelul sa nu fie 300kk sau 200kk sa fie 1yang sau un pic mai mult -ratele 1000% la toate sau mai mari -Si servere in afara de : Vipstyle, Mt2Timi,Yoneys,HotStyle,Hammer si European in afara de astea! Pls dau fundoiuuuuu :* Plssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

4 răspunsuri:
| MihaicaDan a răspuns:

Si eu tot United zic. costa mai mult armele. dar le faci intr-o saptamana. eu am deja. mall(cauta si o sa vezi ce inseamna)

| Maddiex3 a răspuns:

Metin2united.

| TeDrqq explică (pentru Maddiex3):

1.Nu ai otel la magazin (sau king )
2.cresti si faci yang greu
3.Cel mai varza server straight face

| davidxxl123 a răspuns:

Eu m-am jucat dinastya dar nu stiu daca mai merge