| TeDrqq a întrebat:

as vrea si eu niste servere de metin2 faine rau de tot adica sa faci yang repede sa cresti repede sa aiba la magazin otel, king ....si sa fie ratele 1000% In afara de : european mt2, hotstylemt2, mt2timi,mt2yoneissi vipstylemt2 Dau funda + vot >: astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| Feleaga a răspuns:

Daca vr unul PvP iti dau asa:"xpubmt2","hamer mt2","metin2 gm" daca vr metin PvM iti dau asa:"mt2 united","metin2fireblood", "metin2 guabia" sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| 6693 a răspuns:

Joaca pe mt2ro,pe sagitta.laughingfunda si vot plz!

| TeDrqq explică (pentru 6693):

straight face man nu te mai baga asa in seama straight face Lumea asta e plina de prosti rolling eyes

Doamne mare`i gradina ta cu portile deschise si prostii sar gardu!