| xFlavy a întrebat:

Ce windows 7 e mai bun pentru jocuri, mentionez ca am windows 7 ultimate x64 si jocuri gen Fifa 14 au cate o data lag.
Am Placa Video Nvidia GeForce 710m 2GB, 4GB RAM, Procesor Intel Core i3-2348 2,3GHz.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

E bun asta care il ai! Oricare ar fi din wariantele de 7 pe 64 de biti e bun in gaming. Cand ai lag poate isi face update antivirusul. Incearca cu antivirusul inchis sa vezi daca mai ai lag. De altfel inchide procesele nefolositoare din Task Manager in timpul jocului. Mai cauta si vezi daca a aparut un nou update pentru placa ta video! Asta e cel mai nou driver pentru tine http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/75992/en-us aparut acum 4 zile in urma. Instaleaza-l!