| xFlavy a întrebat:

Merge Windows Vista 64bit pe Laptop Acer Placa Video Nvidia GeForce 710m 2GB, 4GB RAM, Procesor i3-2348 2,3GHz?

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pune Win 7, nu porcaria aia de Vista!

| xFlavy explică (pentru K0sti):

Care Windows 7? Sa mearga jocurile bine pe el

| XDestroyX a răspuns (pentru xFlavy):

Windows 7 ultimate happy

| Eduard619 a răspuns (pentru xFlavy):

Windows 7 ultimate eu il am si sunt multumit de el daca te intereseaza cv de gaming lasa-mi mesaj

| MskDesign a răspuns:

Lumea trage inainte, iar tu inapoi.
Pune windows 7, windows 8 nu e pregatit inca.

| Eduard619 a răspuns:

Ia-ti windows 7 sau 8 vista e un cacao

| SouLIce a răspuns:

Merge dar de ce sa pui vista cand poti sa pui 7 sau 8

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Cred ca asta e o gluma...Ori ai vrut sa te dai mare cu calculatorul.PE acel calculator mege win 8 chiar si 8.1 fara probleme, iar tu intrebi de VISTA? O.o

| xFlavy explică (pentru BpBycaBestEVer):

Nu am vrut sa ma dau mare dar nu stiu de ce imi merg jocurile sacadat.
Am bagat si Windows 7 ultimate, professional pe 64 si 32bit si imi merg greu, iar cand am cumparat laptopu imi mergeau fara probleme.(ce sa ii fac, am facut up la drivere tot ce se poate face)

| BpBycaBestEVer a răspuns (pentru xFlavy):

Pai ori windows-urile nu sunt trase bine...ori nu te prea pricepi tu cu ele.Nu vad alta varianta daca zici ca ai bagat drivere...etc.Incearca sa te duci la un service de calculatoare si sa intrebi acolo(nu cred ca v-a costa prea mult). Succes