| xFlavy a întrebat:

Care e cel mai bun windows 7 pentru jocuri?
Am Placa Video Nvidia GeForce 710m 2GB, 4GB RAM, Procesor Intel Core i3-2348(2,3GHz) si unele jocuri imi merg greu.
Am facut up la placa video si mentionez ca inainte sa reinstalez windowsu imi mergeeau perfect.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Win 7 ultimate, dar orice 7 e bun la urma urmei, problema e de la pc NU de la Windows! Seteaza jocurile la : LOW, o sa mearga mai bine! Bafta!

| xFlavy explică (pentru lpavel):

Pai am laptop si inainte sa fac windowsu imi mergeau cu grafica la maxim iar acum am lag de la ce poate fi?

| lpavel a răspuns (pentru xFlavy):

Pot fi de la mai multe, nu pot sa-ti spun exact dar cel mai probabil e ca mai ruleaza inca cateva programe care iti mananca resurse de aceia se intampla asta!

| IFlorin97 a răspuns:

Procesorul este cam mic.