| Cosmiy a întrebat:

cine are sa-mi dea si mie un fishbot pentru metin 2 ro?
dar sa mearga pentru ultima versiune din metin!
si sa ma ajutati sau daca aveti un video de folosire
Am skype :cosmy.cosmy4
Dau funda la cel mai bun fishbot si functional

Răspuns Câştigător
| fantaxro a răspuns:

http://metin2hack2013.blogspot.ro/2013/01/metin2-fish-bot-2013.html
l-am incercat si merge de minune:X:X:X aveti si un video acolo cum arata ca merge:d;;) pe privat si public le-am incercat cat si pe RO:x:x:x:x

5 răspunsuri:
| aNNdr3y a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| Orlando_Sandu_1976 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e30149446 Este facut de banjo pentru ro are de toate. Ceea ce il face special este ca pe private functioneaza si 3x dmg si trade hack. Sper ca te-am ajutat.

| wasyl3 a răspuns:

Salut.
www.m2bob.eu - un site german, hack-ul este foarte bun, are BuffBot, FishBot, LevelBot, ShopBot. Este foarte simplu de utilizat, trebuie sa iti faci cont la ei pe site si dupa aceea il folosesti la hack, bagand client-ul Metinului dorit.

| Gheorghe_Sergiu_1998 a răspuns (pentru wasyl3):

Tiny.cc/Metin2-Helper pentru Yang
fishbot 4.0 pentru Fishbot
Mt2BOB pentru Crescut