| TnT123 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de world of thanks pe care nu il mai fosolisit!

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da' tu cit dai?

| TnT123 explică (pentru KodrutZ):

Zi ce ai
SI stabilim

| KodrutZ a răspuns (pentru TnT123):

Http://worldoftanks.eu/community/accounts/501925636-XvivX/
Are o gasca de sloturi si citeva tancuri speciale, nu mai stiu exact ce si cum. Plus contul principal de care nu ai tu bani (KV-5, T34, cam toate premiumurile pina in tier V, inclusiv M4A2E4 si A32, IS-8, T110E5... in total vreo 70 de tancuri si vreo 21k batai, WR vreo 50.9%)

| TnT123 explică (pentru KodrutZ):

Cat vrei pe cont?

| KodrutZ a răspuns (pentru TnT123):

Pe ala al meu cu KV-5, daca ar fi sa il dau, sub 5000 de dolari nici nu ma gindesc. Celalalt, 200 USD. Are cel putin vreo zece sloturi adaugate. Revin mai incolo cu ce tancuri sint in el. tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Voila - http://www.fileshare.ro/e31345932 - alea galbene sint tancuri premium, desigur. In total 23 de sloturi in garaj, daca am numarat bine. Tancuri de tier I pastrate pentru troleala (T1 de exemplu are ventilatie, stabilizator si armura, valoreaza alea vreo 600.000 de credite...).