| alliyn13 a întrebat:

.. cine imi poate spune un joc de ridicat imperii sau orase sa nu fie gen tropico vreau unul mai aproape de actiune laughing am 2gb video si 2gb ram de preferat ar fi sa fie jocuri medievale!

1 răspuns:
| XxXsTrEeTXxXdAnCeXxX a răspuns:

Stiu eu un joc dar e single player jocul se numeste EARTH 2600 parca, eu l-am avut am 2 gb ram 2 gb video si mi-a mers cu foarte putin lag daca te intereseaza detalii despre joc si site de download uite skype-u meu mihairzv14 bft