| LukaRaw a întrebat:

SAll TPU! Cine ma ajuta primeste o fundita maree si un vot big grin
Deci, eu am un server de hns train, dar nu are tot ce ii trebuie, si ma refer ca nu are acel plugin care sa arate ladder jump, bhop'long jump, stand up counte jump...etc.
Stie cineva cum se numeste acel plugin?
Cum am mai spus dau funda mare big grin

1 răspuns:
| Marius47 a răspuns:

Pot face eu pluginuri sau face rost direct de pluginuri. Daca doresti mai multe detalii te astept sa ma contactezi pe emailu mariusdaniel47@yahoo.com. Nu cer bani cand ajut adica o fac gratis din placere!