| andrei7dream a întrebat:

Cine stie ca pe skyrim atunci ca sunt vampir.Sa nu ma atace oamenii? Observa ca sunt vampir cred si ma atacacryingFUNDAAA LA CEL MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
| AlexCătălin21 a răspuns:

Esti vampir pentru ca ai fost muscat sau pentru ca esti aliat cu ei in main quest? Oricum, oamenii intotdeauna ataca vampirii, nu ii poti opri decat daca te vindeci.

2 răspunsuri:
| andrei7dream explică:

Am uitat sa intreb. Ochii mi se fac rosii fiindca ii e foame sau ca asa ii are mereu?

| UrsaRadu a răspuns:

Poti sa faci sa nu te atace oamenii, trebuie doar sa iesi din stage 4. Ca sa faci asta trebuie sa bei sange de om...