| Horia_4258 a întrebat:

Cine stie vreun site unde poti sa cauti Jocuri pentru Pc in functie de cat de bun ti compu' sau va dau eu datele si imi recomandati voi pls. (Procesor:AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.11 GHz; 2. 00gb RAM; Sistemul de operare este pe 64 de bitzi; 1024-placa video )

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Exista un site care iti analizeasa pc-ul si iti spune daca jocul ales iti poate rula
http://www.systemrequirementslab.com
Alegi jocul si apesi butonul can you run it
Atentie, ai nevoie de java instalat pe pc-ul tau si o sa-ti apara la un momendat ceva de la browser daca permiti sa ruleze java
Funda?;;)

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

NU exista ce vrei tu.