| anonim_4396 a întrebat:

cum fac in l4d2 sa nu imi mai mearga greu am tot dat low texture graphic etc am la optiuni acolo la vidoe 640x480 si tot imi merge greu nu mai stiu ce sa fac imi merge mai bine si call of duty mw3 pls dau funda si vot am pc de asta: expert digital classic v4; procesor:AMD sempron LE-145-2, 8Ghz; memorie:2GB DDR3; HDD:320GB SATA2; Placa video:GeForce 7025-256Mb shared; opticbig grinVDRW; pls va ajut cu ce vreti doar sp si mie cum sa nu mai imi mearga cu incetinitorul si ati vazut ca daca ratezi cu smokerul iti arata limba la mine nu sau la spider cand da cu acid imi arata doar un ghem ceva pls ajutati-maaaa dai si funda si vot
plsssssss

8 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ai putea sa-ti cobori texture map'ul plus alte optiuni din Ati Catalyst (in cazul in care folosesti o placa video ATI)
Alta solutie ar fi sa-ti mai cumperi un GB sau chiar 2GB de RAM

| Andrei7520152 a răspuns:

Ca sa-ti dau un ex, MW3 cere un minim de 3GB RAM si o placa video de 256mb. Deci, nu rezolvi mare lucru daca iti iei o placa video mai buna, cand nu ai rami suficienti duhhh laughing

| 98Enigma a răspuns:

Incerca cu un patch big grin

| myhay999 a răspuns:

Problema este placa video. Exact aceasta placa video integrata am avut-o.Incearca sa cumperi una dedicata pe ddr3, 128-bit. sau ddr5 si iti va merge foarte bine.

| andreyyyyyy123 a răspuns:

98enigma cu adica patch

| andreyyyyyy123 a răspuns:

Pc-ul este nou este luat de o saptamana

| atacker a răspuns:

Ai putea sa iti iei alta placa video

| xKiddox a răspuns:

Ia'ti pc nou
l'ai distrus

k jocurile