| VIPSn1p3R a întrebat:

Am si eu un calculator de vanzare si ma intetesraza si pe mine cu cat as putea sa. Il dau cu aproximitate cine se pricepe

PC Expert Digital V4
Monitor Samsung (Lungime de 48 cm si latime de 28cm)
Processor AMD Sempron Le145 - 2. 8GHz
Memorie 2 GB DDR3
HDD 320GB Sata2
Placa video GeForce 7025 - 256MB shsred
Optic DVDRW dau funda

9 răspunsuri:
| LDCCristi a răspuns:

In jur 7-8-9 milioane

| VIPSn1p3R explică (pentru LDCCristi):

Doar atat?

| KodrutZ a răspuns (pentru VIPSn1p3R):

Glumea. Daca iei 300 RON pe el sa zici mersi. Faptul ca ti-ai facut rate de 30-40 de milioane la el e irelevant. Hai, 400-450 ca e cu tot cu monitor.

| VIPSn1p3R explică (pentru KodrutZ):

Kk mersi frate ce fel mai apare si tehnologia asta numai decat avanseaza

| MasterChyef a răspuns:

8-10 milioane.

| eXperience a răspuns:

Salut, sincer acest sistem face 500ron

| balanclaudiu13 a răspuns:

Eu spun ca pc-ul este foarte bun si l-ai cumparat cu un pret mai marisor... Dar in zilele de astazi putini oameni cumpara calculatoare mai performante, pretul pentru acest calculator ar fi de 13-14 milioane, dar cum am spus nu sunt bani. Ca sa scoti banii ar fi indicat sa fii in acelasi oras cu el... sa va imprieteniti si dupa aia sa negociezi mai usor, ridicand pretul.winking bafta!

| KodrutZ a răspuns (pentru balanclaudiu13):

Esti bolnav? Componentele alea nu se mai gasesc noi pe nicaieri si 13-14 mil nu facea nici cind inca erau pe piata!

| Edsick a răspuns:

Depinde de cat timp il ai, oricum cam pentru ce are in el ar fi de 4-5 ani, iar pretul ar fi intre 250-450 lei in functie de vechime happy