| Terriblehell a întrebat:

Cum pot sa joc niste servere de unturned?
Cand incerc un server imi da eroarea : Sorry: timed out
Dau Funda!
P.S As vrea si niste servere populate cu PvP

Răspuns Câştigător
| qMaduTzuu a răspuns:

Asta nu este o problema, cand iti da Sorry Timed out inseamna ca serverul e inchis sau a durat prea mult pana cand ti s-a facut conexiunea la server si iti da kick automat.Presupun ca acum te joci versiunea actuala, 2.2.5 deoarece 3.0 nu este gata si nu sunt servere. asa ca uite aici un site cu servere unturned 2.2.5 : http://unturned-servers.net/
P.S : Sunt multisoare care nu merg, dar sunt si care merg si sunt chiar dragute. Funda?:D