| AlxCr a întrebat:

De ce imi da la unturned mereu timed out la server
Fundă

3 răspunsuri:
| LunaRisGuy a răspuns:

Posibil sa fie din cauza conexiunii la internet. Daca folosesti ClickNet inteleg. Fa testul de viteza si ai sa vezi cati Mbps ai. Incearca sa folosesti o retea de internet mai rapida daca poti. Funda? big grin

| AlxCr explică (pentru LunaRisGuy):

Click net folosesc, eu voiam răspunsul, problemei si nu-i de la internet,

| barbiepunct a răspuns:

1.Du-te unde este instalat jocul.
2.Clic dreapta si dai pe proprietes.
3.Acolo cauta unde este instalat jocul. exemplu C:\Steam\SteamApps\common\Unturned
4. Dupa ce ai copiat aia intra in steam.
5.Dai unde iti arata jocurile instalate si dai clic dreapta pe unturned si jos de tot iti scrie setari avansate.dai pe el
6.Dai pe seteaza parametri de pornire.
7.Scrie ce ai copiat adica
C:\Steam\SteamApps\common\Unturned

FUNDA big grin?