| AnNdradaA a întrebat:

Cum aflu parola de la depozit dupa metin2 fun ajutati-maaaaaaaa plissss?
dau funda...pentru raspunsul care merge

3 răspunsuri:
| KingofWaR1 a răspuns:

Intri pe site te conectezi si scrie acolo trimite parola de la depozit. si ti-o trimite prin mess(cred)

| AnNdradaA explică:

Cum o aflu asta imi trebuie nu cum o schimb, cum s-o schimb stiu

| robotboy a răspuns:

Daca nu iti merge parola de la depozit scrie la parola: 0000000 si dai intrare. Dupa ce intri in depozit dai schimbare parola si pune ce parola vrei tu.Ok bafta.