| SeByRoCK a întrebat:

Daca downlodez team fortress 2 depe steam trebuie sa ma loghez tot cu contul de steam? pls help dau funda

2 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Daca descarci un joc cu steam autmat jocul va functiona doar daca esti logat in acel moment pe steam.Si eu cand am instalat GTA IV a trebuit sa ma loghez cu contul pe steam pentru a putea sa joc jocul.

Baftawinking

| AdikSupReme a răspuns:

Pai,automat,daca jocul e cumparat/downloadat de pe steam jocul o sa ruleze cu contul de steam.

Noroc