| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi Niste ideii de nume de cs ceva cu Vlad

Răspuns Câştigător
| afudc a răspuns:

Majoritatea numelor sunt inventate de mine pe moment deci mai toate sunt originale vezi daca iti place 1 dintre ele.

BulaNNN,speed,zor,RaZor,Wanted Boy,Seek me,I love the dark,Shadow Boy,Dark One,Ryba,DISALLOW Howhighaim,Shrek,skAi,BeNoCo,Krakote,astA, eu^, rLdw0wCs,reLoad,rLd,siNus,raNkk,C.J,rOfl!,UnKnowN k1d,w1NteRRR,$huk@r,turbo,pROTO,bLkk,sNobikk,----}{Bang^Pow^Zoom}{----,PTB,Rypper,mNd | rico, Th3 Drugs,[Trilump3]DJ_Robert[/Trilump3],

2 răspunsuri:
| basick a răspuns:

Vlad kisleacul

| basick a răspuns:

Vvvvvvvvvvvv