| JeleUUU a întrebat:

Dati-mi un pack(mai multe moduri de masini) pentru gta san andreas in care sa se inlocuiasca masini astea mai slabe gen: mamana,regina,clover, stallion stiti voi care! Multumesc anticipat! Si categoric funda!

3 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Prin Img tool uite la ideoclipul asta :http://www.youtube.com/watch?v=GHQHnSyk7q4

Iti da site-ul pentru descarcare a vehiculelor, cladirilor, avioaneleor, Img tool etc. in descrierea videoclipului.

Daca mai vrei ajutor cu Img tool scriemi :D

Sii daca chiar te ajutat da-mi funda!

| JeleUUU explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Stiu cu ce sa bag..eu caut un pack cu mai multe masini(moduri de masini)normale! Nu ca bullet, infernus, turismo, supergt...eu le caut pe cele slabe care circula mai mult pe strazi!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru JeleUUU):

Daca nu ai gasit acolo nu stiu sa te ajut sad