| Ripqer a întrebat:

Sall TPU(dau funda-raspuns sincer)

Am un procesor e21401, 60 Ghz o placa video Gt 430 1gb ddr3 si 2gb ram.

Si as vrea sa imi iau Batman Arkham City si as vrea sa stiu cam cat de bine o sa imi mearga jocul sa nu il cumpar degeaba.(raspuns sincer plzz)

3 răspunsuri:
| MaxINFINlTE a răspuns:

Iti va merge, nu la high dar iti va merge.
Il poti lua de aici mai ieftin: https://www.g2a.com/r/batman-arkham-knight-steamkey

| GhostAlin a răspuns:

Intra aici functioneaza cu aplicatia JAVA si cauti jocul dorit si iti zice cat de bine iti merge bft SIte-ul: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

| Barsom a răspuns:

La ce cerinte are jocul si la ce prezinti tu, cred ca o sa-ti mearga bine

poftim aici

Batman: Arkham City Minimum System Requirements

OS: Windows XP, Windows Vista or Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
RAM: 2 GB
GFX: ATI 3850HD 512 MB or NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
DX: 9c
HDD: 17 GB Hard Disc space
Batman: Arkham City Recommended System Requirements

OS: Microsoft Windows 7
CPU: Dual core CPU 2.5 GHz
RAM: 4GB
GFX: NVIDIA GeForce GTX 460