| lampard82 a întrebat:

dc atunci cand filmez cu fraps si vreau sa incarc un filmulet imi zice ca trebuie sa astept peste 700 min.Dc? Ajutati-ma plss.

Răspuns Câştigător
| TheLegion a răspuns:

Fraps este un program foarte bund e filmat, dar are un defect foarte mare:
El face videoclipurile cu o marime foarte mare ( 1GB +) si probabil ai o viteza de upload mica ( 1MB - ). Vezi la speedtest.com ce viteza ai, uitate la Uploading Speed.Incerca Dxtory, este la fel ca Fraps dar nu face videoclipurile asa mari. Bafta!