| azoteu2020 a întrebat:

Sall TPU, de 3 luni joc wow si mi se pare un joc excelent, dar faza e ca atunci cand ies afara "ba azi am facut fms +9", frate serios? Am jucat si eu porcaria aia de joc numit mt2 si acum ma intreb cum de am putut sa joc acea porcarie de joc care e asa de limitat incat si bunicu se plictiseste de acel joc. Acuma as vrea sa va intreb doar asa sa am o confirmare ce ati prefera un joc in continua dezvoltare si cu multe multe de invatat ca WoW sau o porcarie de joc ca metin2

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ambele jocuri sunt porcarii, dar recunosc ca metin2 ia primul loc.

| eye6eye a răspuns:

Mie unul imi plac jocurile gen WoW, Ligue of Legend etc, dar nici metin nu e chiar rau dar mi se pare prea de copii.

| xXGaBiXx a răspuns:

Si eu joc WoW, intr-adevar este super, dar MT2...un joc facut la plictiseala.

| StefyBoy a răspuns:

MT2 = Joc de copii de pana in 14 ani, parerea mea, adica e un joc credul si retardat, e facut la misto, nu ofera prea multe posibilitati, etc.
WoW = Joc bun, in continua dezvoltare, mapa uriasa, unii joaca si la 24 de ani big grin