| cristian041997 a întrebat:

De ce cand intru intr-un joc pe pc mi se vede in partea de sus si jos doar negru cam 5-6 cm, si in dreapta si stanga cam 2-3 cm tot negru, chiar daca schimb rezolutia la joc tot asa se vede
Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| DragosGr a răspuns:

De cati ani ai Pc-ul?

| cristian041997 explică (pentru DragosGr):

Nu mai conteaza ca am rezolvat, nu ii chiar asa de vechi, in acest moment imi duce dirt 3 la medium, cu Intel core 2 duo 1. 8GHz, 2gb ram, si nVIDIA geforce 210 512mb. Poate nu o sa credeti, dar pare ca ii el slab dar duce aproape orice joc pe low sau medium