| Sebasteano a întrebat:

Sall TPU
de ce nu merge sa pun setingul la un joc la volan in stanga si dreapta {{{jocul fiind euro truck simulator}}} adica nu pot lua curbele cu volanul cand il invart in stanga si dreapra dau funda+vot+ recomandare pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| alexandru12cosmin a răspuns:

Omule trebuie sa iti fac setarile de la contoller:cand intri la cotroler dai pe left acolo si duci volanul spre left si la right la fel.
a da :inti la stari si trebuie sa muti de pe keyboard pe controller sau joystick.