| samsung2550 a întrebat:

.de ceva timp m-am apucat sa joc cs 1.6 si am cateva nelamuriri
1)Cum cumpar gloante mai multe pentru arme deoarece cand imi cumpar o arma imi da la dispozitie decat cateva gloante...cum cumpar?
2)am observat ca uni jucatori isi imprima insigna aceea pe ziduri sau pe pamant....cum se face si la ce ajuta?
3)cand sar de la o anumita inaltime imi ia din viata dar cand sar ceilanti de la aceiasi inaltime nu le ia din viata

Răspuns Câştigător
| alexy19a a răspuns:

Buna. Eu sunt expert in cs 1.6, admin pe serverul meu.
Uite niste sfaturi:
1) Pentru a cumpara gloante la arma apesi pe Punct(Tasta de langa semnul intrebarii(.)) si pentru arma pe virgula.
2)Pentru a imprima insigna apesi tasta T si ea se imprimeaza, dar doar pe ziduri cutii si pe pamant.
3)Pai depinde cat de bine stii s a sari si daca nu e server cu puteri la toti le iau din viata cand sar de la 1 m si cv.
Sper Ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| Otea_Claudiu_1999 a răspuns:

1)Gloanteele le cumperi de pe butoanele "> si?" daca le apesi de mai multe ori 2) Insigna o alegi din Meniu->Setari->Multiplayer -> si ai acolo. o imprimi cu butonul y si, este ca si un semn ca ai trecut de acolo sau pentru aspect 3) Nu iti ia din viata doar daca cazi in apa.